Kai pradedi eiti Ramybės ir Sąmonės paieškų keliu, visada susiduri su reiškiniu, kai tavo viduje vis labiau stiprėjanti Ramybės ir Meilės ( nepainiokit su seksu ) energija pradeda erzinti aplinkinius... Tai reiškia, kad ir jie pradeda gauti Ramybės dozes... Gali būti, kad jiems atsiranda visuotinio proto sukelta baimė... Bet tai - laikina.

Nenustebkit, jei pradės keistis ir draugų ratas.... Ne tik gyvenime, bet ir socialiniuose tinkluose... ENERGIJA SKLINDA VISUR IR VISAIS ĮMANOMAIS KANALAIS...

image
Išversti - Youtube   3 met.

10 minučių atsipalaidavimo. Atsisėskite patogiai taip, kad stuburas būtų tiesus, padėkite rankas ant kelių patogiai, į dangų atverstais delnais. Užsimerkite ( akys - proto įrankis, kuris nukreipia dėmesį ten, kur nereikia ...), Sutelkite dėmėsį į kvėpavimą. Gero atsipalaidavimo. Laimės Jums linkiu.
https://www.youtube.com/watch?v=_kXyb5yLHaA

Išversti - Youtube   3 met.

Karma. Kas tai? Kokios karmos yra? Ar likimas - karma? Daug daug atsakymų kiekvienam ...
https://www.youtube.com/watch?v=x8qKiALDq9M

Išversti - Youtube   3 met.

Meditacija. Kas Tai? Kam ji reikalinga? Kaip kuo ilgiau išlikti sąmoningam, sveikam, kūrybingams ir darbingam. Vienas geriausių ( o gal ir geriausias) ir KIEKVEINAM suprantamų filmų - seminarų ... Ruošiame šį filmą ir lietuviškai. Bet tai užtruks. O kol kas - rusų kalba... Nesuprantantiems rusiškai rekomenduojame angliškai ( Spiritual Reality Power Of Meditation (English)) https://www.youtube.com/watch?v=ZpCjZEikUGs )
https://www.youtube.com/watch?v=7Siqkj4olnA